Üyelik & Gizlilik Sözleşmesi


GC Organik Market'te kredi kartı işlemleriniz, öncelikle sitemiz için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2 / CVC2 kodu da çalıntı kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak www.gcorganik.com’da kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, sizin kredi kart bilgilerinize, banka ve sizin haricinizde hiçbir kurum ve kuruluş tarafından ulaşılamaz. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu, banka tarafından cevaplanmaktadır. Online işlemin güvenlik yapısı sebebiyle aktarılan kredi kart bilgilerine gcorganik.com dahi erişememektedir.

GC Organik Market

Seymen Mah, Hürriyet Cd. No:132/A, 41245 Başiskele/Kocaeli

Tel : 0542 466 54 41

info@gcorganik.com